1 alakõhuvalu

Vastus: alakõhuvalu

Tere!!!!
Minul on juba umbes 10 aastat alakõhuvalud...Olen ka nendega kiirabisse satunud,aga leitud pole midagi.Ja pere-ega ka naistearst ei leia midagi. Mul on ka rasestumisega probleeme, olen viis aastat provinud rasestuda aga ei õnnestu, mehe poolt on kõik korras. Naistearst saatis mind aasta tagasi laparoskoopiat tegema. Sealt ei leitud mul midagi, öeldi et kõik on korras. Ainult leiti väike müoom. Aga see ei saa ju kõhuvalusid tekitada?Mu kõhu valu on alakõhus vahest ka küljel. See valu tuleb järsku ja kestab kuskil paar minutit ja siis kaob jälle ära. Aga need valud on nii tugevad et mitte midagi ei saa teha. Valuvaigistit ei saa ka võtta. Sest see kestab nii vähest aega. Ja mõnikord on isegi mitu korda päevas. Aga ei oska mitte millegiga seostada millest see tekib.Päevad on ka väga valusad. Valu kestab päevadega 4 päeva.Naistearst kirjutas mulle beebi pillid, et äkki läheb paremaks, aga paremaks ei läinud.Kui ma tahan näiteks wc siis on ka natuke valus, eriti siis kui tahan minna kakale.Äkki oskate mind aidata või soovitada kuhu minna.

2 alakõhuvalu

Vastus: alakõhuvalu

Tere!
Kui Teie valude põhjuseks on endometrioos, mida laparoskoopial ei nähtud, siis valude üle kontrolli saavutamiseks peab beebi pille vähemalt 4 kuud tarvitama, siis alles hakkab efekt tulema. Kui siis valud järele annavad võib endometrioosi kahtlustada.
Dr.B.Tamm

Kas arsti vastus oli kasulik?